Web Experience - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Register
id: Daftar

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Types
id: Jenis-jenis

en: Core
id: Inti

en: Theme
id: Tema

en: Files
id: Berkas

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Medium
id: Sedang

en: Profile
id: Profil

en: Long
id: Panjang

en: Short
id: Singkat

en: Themes
id: Tema

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: About
id: Tentang

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
