Web Experience - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Types
is: Sløg

en: Core
is: Kjarna

en: Medium
is: Miðal

en: Profile
is: Vangamynd

en: Themes
is: Tema

en: Account settings
is: Kontusetingar

en: About
is: Um

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
