Web Experience - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Types
eo: Tipoj

en: Files
eo: Dosieroj

en: Medium
eo: Medio

en: Profile
eo: Profilo

en: Long
eo: Longa

en: Short
eo: Mallonga

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
