Wysiwyg API template plugin (3.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон
