Wysiwyg API template plugin (3.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Insert templates
da: Indsæt skabeloner

en: WYSIWYG templates
da: WYSIWYG skabeloner
