Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Weight
fa: وزن

en: ID
fa: شناسه

en: Template
fa: قالب

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟
