Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Edit template
nl: Template bewerken

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
