Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
