Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: ID
ar: المعرف ID

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: UUID
ar: المعرف UUID
