Wysiwyg API template plugin (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Template
gl: Modelo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
