Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
