Wysiwyg API template plugin (3.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Template
sv: Mall

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Insert templates
sv: Infoga mall

en: Wysiwyg Template Plugin
sv: Insticksprogram WYSIWYG-mall

en: Edit template
sv: Redigera mall
