Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Template
ta: முன் வடிவு
