Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
