Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Template
ru: Шаблон

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон
