Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: ID
ne: परिचय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
