Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
