Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Template
cs: Šablona

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
