Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
