Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: ID
mr: आय डी
