Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Template
oc: Modèl

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
