Wysiwyg API template plugin (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Template
et: Mall

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?
