Wysiwyg API template plugin (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: ID
is: Kenni

en: Template
is: Sniðmát
