Wysiwyg API template plugin (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Template
pt: Modelo

en: Add template
pt: Adicionar tema

en: Delete template
pt: Excluir tema

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Insert templates
pt: Inserir Modelos

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
