Wysiwyg API template plugin (8.x-2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
