Wysiwyg API template plugin (8.x-2.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Template
es: Plantilla

en: Add template
es: Agregar plantilla

en: Delete template
es: Eliminar plantilla

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
