Wysiwyg API template plugin (8.x-2.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್
