X References (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ

en: Create @name
am: @name ፍጠር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት
