X References (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Entity type
be: Тып сутнасці
