X References (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Source
eu: Iturburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Entity type
eu: Entitate mota
