X References (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Name
fi: Nimi

en: Id
fi: Tunniste

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Source
fi: Lähde

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Target
fi: Kohde

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: Category %label has been deleted.
fi: Kategoria %label poistettu.

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
