X References (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
