X References (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Create @name
is: Stofna @name

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
