X References (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Target
kn: ಗುರಿ
