X References (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Name
my: အမည်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
