X References (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Source
pl: Źródło

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Target
pl: Cel

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej
