X References (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Name
ru: Название

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Source
ru: Источник

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Target
ru: Цель

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Entity id
ru: ID сущности

en: Category %label has been deleted.
ru: Категория %label была удалена.

en: Source entity type
ru: Тип исходной сущности

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности
