X References (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: ID
th: ไอดี

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
