X References (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Source
ug: مەنبە

en: Target
ug: ئوبيېكت
