X References (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Name
bg: Име

en: Id
bg: Номер

en: Source
bg: Източник

en: Create @name
bg: Създай @name
