X References (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Create @name
bn: @name তৈরি করুন
