X References (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Name
cs: Jméno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Source
cs: Zdroj

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Category %label has been deleted.
cs: Kategorie %label byla smazána.

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity
