X References (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
