X References (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Name
es: Nombre

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Source
es: Origen

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Target
es: Destino

en: Create @name
es: Crear @name

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Entity id
es: id de entidad

en: Category %label has been deleted.
es: %label categoría ha sido eliminada.

en: Source entity type
es: Tipo de entidad de origen

en: Target entity type
es: Tipo de entidad destino
