X References (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Create @name
jv: Gawé @name
