X References (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Entity type
lt: Entity tipas
