X References (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Source
ta: மூலம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Create @name
ta: @name உருவாக்க
