XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Slogan
am: መፈክር
