XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Components
be: Кампаненты

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: Normal
be: Нармальны

en: General
be: Агульны

en: center
be: цэнтар

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Slogan
be: Слёган

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
