XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: General
ku: گشتی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Slogan
ku: دروشم

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
